Nabízíme vám příjemné ubytování ve dvou objektech Pensionu, které prošly v roce 2020 rozsáhlou rekonstrukcí.

V hlavní budově Pensionu máme celkem 9 pokojů s celkovou kapacitou 26 plnohodnotných lůžek a s možností 2 přistýlek a 2 dětských postýlek.

V objektu Vila Hubert, který je vzdálen 20 metrů přes zahradu máme celkem 8 pokojů s celkovou kapacitou 19 plnohodnotných lůžek a s možností 1 přistýlky a 2 dětských postýlek.

V hlavní budově Pensionu se nachází stylová restaurace, kde se rovněž podávají snídaně formou švédských stolů a servírované večeře. V restauraci je vhodné pořádat různé společenské akce, svatby, oslavy narozenin a firemní setkání. Restaurace disponuje i přímým vstupem na prostornou terasu s výhledem do okolní krajiny a poslechem zurčícího potoku přímo pod terasou.

Dále je v přízemí hlavní budovy Pensionu k dispozici krásný, útulný salónek s dominantními kachlovými kamny s kapacitou přibližně 20 hostů, kde je možné uspořádat komornější setkání, oslavy a obchodní schůzky.

V případě potřeby větší akce je možné restauraci a salónek rezervovat společně a významně tak navýšit kapacitu hostů.

V hlavní budově je možné využít po venkovních schodech dostupnou uzamykatelnou místnost, která slouží jako kolárna s možností umytí kol, nabíjení elektrokol a v zimě k uschování lyží.

V hlavní budově máme i další společenskou místnost umístěnou pod terasou, kterou je možné využít pro volné chvíle zejména dětí při hraní společenských her, stolního tenisu a dalších volnočasových aktivit.

V objektu Vila Hubert je k dispozici nově vybudovaná plně vybavená kuchyň s jídelními stoly dostupná pro všechny hosty Pensionu Hubert.

V objektu Vila Hubert v podkroví máme pro vás připraveno krásné podkrovní svatební apartmá s postelí s nebesy, kuchyňským koutem a přímým výhledem na náš rybník a Jizerské vrcholky hor.

V udržované oplocené zahradě mohou naši hosté využít stylový zahradní altánek k posezení, dětské pískoviště a další herní prvky.

Součástí rozlehlého areálu Pensionu Hubert je i udržovaný rybník s průzračně čistou vodou v jakémkoliv ročním období, vlastní studánka s pitnou vodou a víceúčelové hřiště pro míčové hry.

Pro všechny hosty Pensionu Hubert přijíždějící auty máme k dispozici uzamykatelnou společnou garáž. Další možnosti parkování jsou na přilehlém malém parkovišti a podél cesty v bezprostřední blízkosti Pensionu Hubert.

Všechny vnitřní i vnější prostory Pensionu Hubert jsou pokryty kvalitním internetovým signálem wi-fi.